Balen Zeomix 200 gr.
  • 0 ürün - 0.00 TL

Balen Zeomix 200 gr.

Balen Zeomix 200 gr.

Balen Zeomix 200 gr.

İçindekiler: Zeolit 180 gram nano teknolojiyle üretilmiştir. Propolis tozu 20 gram. Kullanım Şekli: Yetişkinler için sabah ve akşam günde iki defa birer çay kaşığı meyve suyuna karıştırılarak tüketilir.   Propolisin Faydaları:   Propolis bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcıdır.Kansere karşı vücudu korur.Ayrıca bakterilere ve mantarlara karşı da yardımcıdır.Ağız içi Devamını oku...

İçindekiler:
Zeolit 180 gram nano teknolojiyle üretilmiştir.
Propolis tozu 20 gram.
Kullanım Şekli:
Yetişkinler için sabah ve akşam günde iki defa birer çay kaşığı meyve suyuna karıştırılarak tüketilir.
 
Propolisin Faydaları:
 
Propolis bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcıdır.Kansere karşı vücudu korur.Ayrıca bakterilere ve mantarlara karşı da yardımcıdır.Ağız içi yaralarında ve iltihaplarda etkilidir.Sedef hastalığına,deri enfeksiyonlarına,cilt hastalıklarına iyi gelir.
Sindirim sistemi problemlerinde,kulak enfeksiyonlarında,tüberküloz'a iyi gelir.

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.
Ürün avantajlarını sadece bayiler görebilir.

ÜCRETSİZ KARGO 250 TL ve Üzerindeki Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo İmkanı.

Devamı oku