2019 Saç Modası Nasıl Olacak?

2019-saç-modası

2019 tüm güzelliği ile kapımızı çaldı. Günlerdir yağan kar hem bize nostalji yaşattı hemde müthiş bir görsel şölen yaşattı. Peki 2019 moda akımları da bizi mutlu edecek mi? 2018 saç modası nasıldı? 2019 nasıl olacak gelin birlikte inceleyelim.

2018 başlarında beyaz ve gri uzun saçlar modaydı. Gerçekten beyaz ve grinin bazı yüz hatlarına çok yakıştığını söyleyebiliriz.Tam bir kraliçe havası katan beyaz saçların büyüsü bahara doğru yerini kısa saçlara bıraktı. Hatta uzun saçlarına alışkın olduğumuz çoğu ünlü saçlarını kısacık kestirerek şahane bir stil ortaya koydu. Berguzar Korel, Birce Akalay, Tuba Büyüküstün bunlardan sadece bir kaçı.

sarı-kısa-saçlar

Peki 2019 nasıl geçecek. Kısacık maskülen ve gayet de şık görünen kısa saç modasının yerini ne alacak.Her dönem olduğu gibi siyah 2019 yılında da göze çarpacak renkler arasında yerini alacak. Havalı ve feminem görünmeyi seven kadınların ilk tercihlerinden olacak. Meşhur cam saç trendi için de cuk oturan olan siyah saç, buğday ve esmer tenlerle uyumlu olduğu için hepimizin hoşuna gidecek.

Living Coral Saç Stili : Yaşımızı olduğundan küçük gösterecek aynı zamanda beyaz tenlilere çok yakışan hafif turuncu Living Coral denilen bu saç rengi, 2019 yılında da saçlarda favorilerden olacak.

2019-sarı-saç-modası

Kar Grisi Saç Stili : 2019 yılının yeni favorilerinden, platinin beyaza göz kırpan bir tonu olan kar grisi, pek çok modacının dikkatini çekmiş durumda. Daha şık ve iddialı bir tarzı olan kadınların gözdesi olacak.

Küllü Sarı Saç Modası :Sarı Saçı seviyor ama gördüğünüz uyumsuz sarı saçlılardan dolayı sarıdan soğudu iseniz 2019 yılında çok ses getirecek olan küllü sarı rengini araştırabilirsiniz. Ayrıca sizi olduğunuzdan daha genç gösterecek olan küllü sarı hafif bir makyajla bile bakımlı görünmenizi sağlayabilir.

Erkek Saç Modası : Beyler için de bu sene ve öncesinde olduğu gibi kısa saç modelleri ile daha çok gündeme gelecek. Bu önümüzdeki senenin yani 2019’un saç modelleri arasında hanımlar için dalgalı saçlar ön planda olacak. Bu hem özel günlerde hem de günlük modellerde kullanılacak bir model olarak karşımıza gelecek.

2019-erkek-saç-modası

Erkek Saç Modelleri biraz daha farklı modelleri içeriyor doğal olarak. Ancak bu sene asker saçı kıvamında kısa saçlar çok fazla kullanıldı. 2019 sezonunda biraz uzun modeller ilgi çekici olacak. Erkekler için omuz hizasında olan gür ve sık saçlı beyler 2019 sezonunda çok fazla bir ek gerektirmeyen sade modeli ile kullanabilecekler. Çünkü bu saç tipleri çok sevilecek ve hit olacak.

Sizler de kişisel bakım ve saç konusunda uzmansanız. Bu yılın modasını takip edin ve kendinizi mutlu edin. Mardima.com bitkisel saç bakım ve kişisel bakım ürünleri toptan satış sitesi kişisel bakım kategorisinden ürünleri ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

2019 Saç Modası Nasıl Olacak? konu başlıklı yazımıza: 2019 Saç Modası Nasıl Olacak? Google.com.tr, 2019 Saç Modası Nasıl Olacak? Google.com, 2019 Saç Modası Nasıl Olacak? yandex.com.tr, 2019 Saç Modası Nasıl Olacak? yaani.com.tr, 2019 Saç Modası Nasıl Olacak? bing.com, 2019 Saç Modası Nasıl Olacak? yahoo.com, 2019 Saç Modası Nasıl Olacak? baidu.com duckduckgo.com, 2019 Saç Modası Nasıl Olacak? dogpile.com, 2019 Saç Modası Nasıl Olacak? boardreader.com, 2019 Saç Modası Nasıl Olacak? wolframalpha.com, 2019 Saç Modası Nasıl Olacak? startpage.com, 2019 Saç Modası Nasıl Olacak? ask.com

Yorum Yap

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.