Yurt Dışı Tatili İçin En Gözde 5 Ülke

beyrut

Gezmek hobinin de ötesinde bir tutkudur. Hatta bir yaşam tarzıdır da diyebiliriz. Kaç yaşımızda olursak olalım gezmeyi sevmek ve yollara düşmek gezi tutkunları için vazgeçilemez bir aktivite. Sizler de gezmeden yapamayanlardansanız yeni yılda nerelere gidebilirsiniz ve tatil için en trend mekanlar ve yerler neresi sizin için araştırdık ve listeledik.Eğer yurt dışı planlıyorsanız Amsterdam, Budapeşte, Beyrut, Paris tam anlamıyla mistisizmin tarihin büyüsünden sizleri mest edebilecek mekanlar.

amsterdam-tatili

Amsterdam: Para birimi Euro, otel yerine hem konforlu hemde uygun evlerde kalınabiliyor.Usta ressam Van Gogh ‘un eserlerinin bulunduğu müze oldukça yoğun ilgi görüyor.Gece hayatı ve ışıltılarının oldukça mest ettiği şehir tüm canlılığı ile içinize sıcaklık veriyor.

budapeste

Budapeşte: Zamanında Roma İmparatorlupunun bir parçası olan şehir sizlere Tuna Nehrinin tüm güzelliği ile göz kırpıyor. Kültür Sanat ve Tarihin buluştuğu bu göz kamaştırıcı şehir gezilmeye fazlasıyla değer.

beyrut

Beyrut: Doğunun en gizemli şehirlerinden olan Beyrut her yıl milyonlarca turist ağırlıyor. Doğu kültürünü yemeklerini ve çarşılarını merak edenlere tüm gizemi ve büyüsüyle kollarını açıyor.Beyrut Ulusal Müzesi çok eski yıllardan kalan tarihi kalıntıları sergiliyor ve mimarisi ile de Beyrut oldukça gezilesi bir şehir.

paris

Paris: Dünyanın en romantik şehirlerinden olan Paris 12 milyon nüfusuyla Dünya Miras Listesindeki şehirler arasında. Dünyanın en güzel tarihi mimarilerinden olan Notre Dame Katedrali ve modern yapıtlarıyla Paris rüya gibi bir şehir.Her yıl Avrupa’dan ve dünyadan milyonlarca turistin ziyaret ettiği şehir oldukça dünyanın en gözde mekanı.

“Yurt Dışı Tatili İçin En Gözde 5 Ülke” konu başlıklı yazımıza Google.com.tr, Google.com,Yurt Dışı Tatili İçin En Gözde 5 Ülke yandex.com.tr, yaani.com.tr, bing.com, Yurt Dışı Tatili İçin En Gözde 5 Ülke yahoo.com, baidu.com duckduckgo.com, dogpile.com, Yurt Dışı Tatili İçin En Gözde 5 Ülke boardreader.com, wolframalpha.com, startpage.com, Yurt Dışı Tatili İçin En Gözde 5 Ülke ask.com arama motorlarından da ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.