White Shot Diş Bandı
  • 0 ürün - 0.00 TL

White Shot Diş Bandı

White Shot Diş Bandı

White Shot Diş Bandı İçeriği: 14 adet alt diş, 14 adet üst dişler için bulunmak üzere toplamda 28 adet diş bandı vardır. 14 günlük kullanım içindir.

White Shot Diş Bandı Nasıl Kullanılır: Şeffaf jelatin üzerindeki bantları ambalajından dikkatli bir şekilde çıkarıp üst ve alt dişlerinize ayrı ayrı olmak üzere yapıştırın. Yaklaşık 30 dakika kadar dişlerini Devamını oku...

White Shot Diş Bandı İçeriği: 14 adet alt diş, 14 adet üst dişler için bulunmak üzere toplamda 28 adet diş bandı vardır. 14 günlük kullanım içindir.

White Shot Diş Bandı Nasıl Kullanılır: Şeffaf jelatin üzerindeki bantları ambalajından dikkatli bir şekilde çıkarıp üst ve alt dişlerinize ayrı ayrı olmak üzere yapıştırın. Yaklaşık 30 dakika kadar dişlerinizde kalmasını sağlayın. Ardından bantları çıkararak dişlerinizi fırçalayın.

Bize bu kelimelerden ulaştınız; white shot, white shot sipariş, white shot diş bandı, white shot diş bandı kullananlar, diş bandı, diş bakımı, diş bakım bandı, White shot diş bandı kullananlar, sipariş, ağız ve diş sağlığı

White Shot Diş Bandı; Ankara, Edirne, Şanlıurfa gibi Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilir, hızlı kargo imkanından yararlanabilirsiniz. Eczane ve aktarlara toptan satış yapan sitemizdeki tüm ürünler orijinal ve faturalıdır. Sizler de satış yapmak için toptan alışverişiniz için bizi tercih edebilirsiniz.

Neden Mardima ?

Mardima.com olarak sizde değerli bayilerimize popülerliği yüksek olan ürünleri en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Marima.com satışını yaptığı tüm ürünleri orijinal olarak temin ederek bayilerine uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiştir. Güvenli internet sitesi ile kolay ödeme yollarını bayilerine sunan mardima.com ile ürün satıcıları ve popüler ürünler kavuşuyor. Birçok alanda ürün tedariki yapmakta olan mardima.com ile sizde sağlık ürünlerini toptan olarak satın alarak satışına başlayabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli

Mardima.com kullanıcı arayüzü oldukça basit seviyede olmasından dolayı bayilerimiz kolayca sipariş verebilir ve aradıklarını ürünü saniyeler içerisinde bulabilirler. Güvenli alt yapısı ile bilgileriniz şifrelenerek saklı tutulmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Mardima.com birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünler genellikle internet veya basılı alanlarda popülerliği artmış ürünlerden seçilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

UYGUN FİYAT Bayilerimize özel en uygun fiyatlar.

Whatsapp'ta Paylaş